Ważna informacja! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.
Witamy Cię na stronie Fundacji Od-Nowa!

Przychodzą takie chwile w życiu człowieka, że musi coś zmienić, zrobić coś od nowa. Takich punktów zwrotnych może być wiele: urodzenie dziecka i problem z powrotem do pracy, kłopoty ze zdrowiem, przejście na emeryturę.
Nie zawsze mamy wpływ na to co się nam przydarza, ale zawsze możemy mieć wpływ na sposób poradzenia sobie z tym zdarzeniem.
W naszym portalu będziemy się starali „oswoić” trudne sytuacje i zaproponować kilka z wielu możliwych rozwiązań. Z pewnością nie będą to zalecenia, ani gotowe recepty, bo takich nie ma.
Popatrz na ludzi wokół siebie – każdy wygląda inaczej. Tak samo różnimy się pod względem psychicznym, sytuacji życiowej czy biochemii organizmu. Nie można każdego problemu rozwiązać w ten sam sposób, ale można doświadczenia innych w podobnej sytuacji potraktować jako materiał do przemyśleń i szukania własnej drogi. Dlatego udostępnimy także forum, aby móc się wymieniać doświadczeniami.
Chcemy Ci pomóc działać Od-Nowa w przełomowym momencie Twojego życia, a także w tworzeniu lepszej codzienności. Zgodnie z naszą misją:

„Działanie na rzecz poprawy jakości życia”